Info

The hedgehog was engaged in a fight with

Read More
Dom

Basen rozporowy – odrobina luksusu w ogrodzie

Środek wakacji, a nasz kulejący domowy budżet i drożyzna w popularnych nadmorskich kurortach nie pozwalają nie tylko na zagraniczne wojaże, ale nawet sfinansowanie pobytu nad naszym rodzimym Bałtykiem staje się problemem. Wówczas z nutką zazdrości myślimy o tych, którzy mogą sobie pozwolić na wypoczynek na greckich plażach bądź relaksują się popijając drinki przy hotelowym basenie w Egipcie.

Tymczasem namiastkę takiego luksusu możemy mieć we własnym ogrodzie za naprawdę niewielkie pieniądze. Zapewni ją basen rozporowy Bestway – produkt łączący łatwość użytkowania z solidnością i trwałością. To idealny wybór dla ludzi, którzy cenią sobie prostotę, nie mają szczególnych zdolności do rozstawiania skomplikowanych konstrukcji i nie lubią na to tracić czasu. Osoby takie zapewne nie kupią basenu stelażowego, ponieważ zniechęci je perspektywa rozstawiania stelażu. Basen rozporowy Bestway ma tę zaletę, że jest praktycznie samoobsługowy. Aby zacząć go użytkować potrzeba bardzo niewielkiego wkładu pracy – wystarczy ustawić basen na płaskim podłożu i napełnić wodą. Pod wpływem strumienia zbiornik rozłoży się sam.

Basen rozporowy Bestway to produkt niezwykle trwały – odporny na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Naprawdę niełatwo go zniszczyć. Z powodzeniem znosi wielokrotne składanie i rozkładanie. Solidne tworzywo, z którego został wykonany zbiornik, nie odkształca się w miarę eksploatowania basenu.

Co istotne, Basen rozporowy Bestway dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Tradycjonaliści wybiorą zapewne model jednobarwny, ale można też zaopatrzyć się w basen z motywami florystycznymi czy zwierzęcymi. Taki design zachwyci zwłaszcza dzieci – w baseniku w rybki poczują się jak eksploratorzy głębi oceanów.

Author Image
admin