Info

The hedgehog was engaged in a fight with

Read More
Biznes

Kto dzwonił do mnie z tego numeru

Gdy nasz telefon dzwoni, zwyczajnie go odbieramy. Jednak czasami nie wiemy, czy możemy to na pewno uczynić, ponieważ obcy nam jest numer telefonu, który pokazuje się na urządzeniu. Zwykle chcemy odkryć właściciela obcego numeru, więc odbieramy komórkę, a wówczas sygnał nierzadko się urywa. Da się mimo tego w inaczej odkryć swojego rozmówcę. A jak to zrobić?

Od razu zaniechajmy przeglądania książek telefonicznych, gdyż one już od lat nie wypełniają najważniejszych zadań. Lepiej zrobimy, jeśli skorzystamy z sieci i z jej pomocą odkryjemy, do kogo należy ten numer. W wirtualnej [przestrzeni napotkamy już odrębne portale internetowe, jakie zajmują się jedynie numerami – odkrywają je, określają i piszą, do jakiej osoby one mogą należeć. Zajrzyjmy koniecznie na taką stronę i potem wpiszmy do jej rubryki numer, jaki ciągle do nas wydzwania. Bardzo możliwe, że błyskawicznie dostaniemy odpowiedź zawierającą informacje odnośnie konkretnego numeru. Warto wspomnieć, że tego typu portale są aktualizowane nie jedynie przez ich twórców, ale również przez normalnych ludzi. To oni komentują numery, piszą, do jakiej osoby one mogą należeć i ustalają, czy będą one niegroźne. My także możemy publikować komentarze o nietypowych właścicielach numerów, by w pewnym stopniu uprościć życie innym ludziom. Z pewnością powinniśmy tak działać właśnie w Internecie.

Jeśli więc dalej nie mamy pojęcia, co to za numer dzwonił, postarajmy się po prostu znaleźć go dzięki sieci. Wiele portali internetowych pokaże nam konkretnie, kto może być właścicielem danego numeru, więc powinniśmy tylko wziąć informacje z tych stron. Czyńmy tak zawsze, jeśli będziemy się zastanawiać, czy możemy spokojnie odbierać swój telefon. Dobrze bowiem zawsze być ostrożnym.

Author Image
admin