Info

The hedgehog was engaged in a fight with

Read More
Biznes

Co to za numer?

Choćby nawet nasza książka z numerami jest wypełniona po brzegi, na pewno nie mamy numerów telefonu do wszystkich ludzi, jacy żyją w naszej okolicy. Nierzadko namyślamy się więc, kto dzwoni, o ile na ekranie telefonu widnieje obca kombinacja cyfr. Najczęściej w tego typu chwilach po prostu nie odbieramy, bo nie chcemy kontaktować się z nieznajomymi ludźmi. Niemniej jednak jeśli obcy nam numer spróbuje skontaktować się ponownie, zechcemy dowiedzieć się, jaka osoba może być jego posiadaczem. Jak więc to odkryjemy?

Nie musimy na początku biec na komisariat, bo przecież nie zawsze dziwne połączenia tworzone są przez oszustów. Czasem nieznajomy numer telefonu będzie przynależeć do członka naszej wielkiej rodziny, który jedynie kupił nowy telefon komórkowy albo wybrał nowego operatora. A jeżeli posiadamy dostęp do sieci, samodzielnie ustalimy na spokojnie, kto dzwonił. Powinniśmy w tym celu wpisać nieznany numer telefonu do popularnej wyszukiwarki lub od początku zrobić użytek ze strony, która zajmuje się badaniem oraz opisywaniem rozmaitych numerów telefonu. Ona właśnie powie nam samym, co to za numer i do jakiej osoby on raczej należy. Wtedy sami ustalimy, czy chcielibyśmy odebrać tajemnicze połączenie.

Zwykle jednak powinniśmy odbierać także i takie dziwne telefony. Jeśli bowiem nie wiemy, czyj to numer, możemy przez przypadek zablokować połączenie kolegi, który chce naszej porady.

Author Image
admin